Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego wybór dobrego hostingu ma takie znaczenie

Na rynku w naszym kraju obecnie funkcjonuje dużo hostingowych firm. Oferują one zarówno konta współdzielone i serwery VPS, jak też niezależne, oddzielne serwery dedykowane. Teoretycznie więc jest w czym wybierać, lecz nie ułatwia to wcale podjęcia odpowiedniej decyzji. Poszczególne oferty znacznie się różnią od siebie parametrami technicznymi i cenami, z tego też powodu warto się dowiedzieć na co zwrócić swoją uwagę.

W pierwszej kolejności hosting WordPress Woocommerce powinien być stabilny i niezawodny. Niewiele przyjdzie bowiem z innych parametrów, jeśli co chwilę pojawiać się będą jakieś problemy techniczne i zwyczajnie strona nie będzie działać. O tym aspekcie wielu ludzi nie pamięta, skupiając się na reszcie parametrów, a później szybko zaczyna się szukanie innego alternatywy.

Jeżeli będzie chodzić o to, co powinien mieć taki hosting, to w pierwszej kolejności wymienić należy pojemność i transfer. Ilość dostępnego miejsca dopasować należy do charakteru strony oraz ilości i wielkości plików, jakie wchodzą w jej skład. Szczególnie większej ilości miejsca wymagać będzie duża liczba filmów czy zdjęć. Jeśli będzie chodzić o transfer, to sporo firm obecnie go nie ogranicza w oferowanych pakietach. Należy jednak zwrócić swoją uwagę na to, czy nie ma jakiś ograniczeń szybkości po przekroczeniu pewnego limitu, bowiem takie sytuacje też się czasami zdarzają. Na pewno trzeba się przyglądnąć szybkości funkcjonowania. Ona jest naprawdę istotna z uwagi na SEO, lecz również na to, czy użytkownicy nie będą musieli narzekać na wolne wczytywanie stron.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY