Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy wolno zasądzić alimenty na rzecz jednego z małżonków?

Życie nie jest jak bułka z masłem – ani tak apetyczne, ani tak proste oraz proste w trawieniu, lecz nie ma co popadać w skrajności, ponieważ każdy kłopot ma własne rozwiązanie, przy czym tym prościej kwestię ukończyć, im lepszymi zarządzamy środkami, tudzież przyrządami. W sprawach prawnych, gdy nic nie jest takie jak być powinno oraz brak już nam pomysłów, nie ma co zwlekać, wyłącznie udać się do mecenasa.

Pewnie odnajdą się osoby, które krzywią się na słowo prawnik i temu pokrewne, łącząc te profesje z drożyzną oraz darmozjadami, jakkolwiek to tylko nieliczne głosy. Wszak mecenas jest po to, aby służyć nam prawną pomocą, a używając łatwiejszego sformułowania – czynić to, o czym my mamy nieduże pojęcie.

Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii alimentów, lub spadku, wystarczy jedynie skorzystać z adwokat Łomianki. I to już główna zaleta, a następne są nie mniej interesujące. Po pierwsze, oszczędzamy czas i energię, którą najczęściej marnujemy na zdzieranie butów w urzędach, gdzie od nieprzystępnych urzędników słyszymy ciągle „źle” bądź „nie” lub też na pisanie nagminnie odrzucanych pism, zwykle z przyczyny nieumiejętnej argumentacji lub też braku paru zawijasów czy kropek. A prawnik wie z czym iść do urzędów, sądów czy służb porządkowych.

Po drugie oraz ostatnie, albowiem więcej nie wypada – z adwokatem mamy większe szanse w starciu z twardym prawem. Radca prawny, w opinii większości, to ten sam fach, co mecenas. Czyli rozróżnienie jest sztuczne, choć do niedawna istniała zasadnicza różnica – otóż radca, pracujący dla jakiejś korporacji, mógł być jej obrońcą, ale nie w przypadku spraw np. karnych. Z kolei adwokat w stanie, lecz pod warunkiem, że nie pozostawał w stosunku pracy z reprezentowanym klientem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY