Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Fachowe projektowanie wnętrz komercyjnych

Rzetelne projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym to domena działającej na terenie Warszawy pracowni ZEN. Jest to punkt, w jakim opłaca się złożyć projekt, ponieważ szybko można będzie przekonać się, że zatrudnieni tutaj architekci wnętrz doskonale znają się na swojej pracy. Nie tylko robią wszystko zgodnie z ustaleniami, ale też będą kreatywni.

Eksperci mają spore doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a dotychczasowe projekty można sprawdzać na ich stronie www. Można przykładowo zobaczyć projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z dowolnej branży, bądź części wspólnych apartamentowców. Wyspecjalizowany architekt ma na uwadze to, by każdy projekt był innowacyjny.

Klient w czasie pierwszej konsultacji powinien szczegółowo opowiedzieć, co jest dla niego ważne i jaka z grup docelowych będzie korzystała z jego obiektu. Na tej podstawie architekci utworzą projekt spełniający wszystkie wymagania. Będzie to projekt 4D lub zaprezentowany jako wirtualny spacer 360 stopni. Technologia wirtualnej rzeczywistości daje sposobność na przyjrzenie się bliżej proponowanym rozwiązaniom i pozwoli dostrzec wszystkie szczegóły wyznaczonej inwestycji.

Tego typu koncepcja pozwala także na wprowadzenie zmian różnego typu, żeby wszystko było spójne. Ze względu na to też architekci mogą jeszcze bardziej zrozumieć, na czym będzie zależało zleceniodawcom. Z propozycji pracowni mogą korzystać klienci z całej Polski. ZEN ma sporo doświadczenia w pracy na odległość, dlatego można decydować się nie tylko na zrobienie projektu, lecz też na usługę zrobienia elementów umeblowania na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami na terenie Polski oraz z dostawcami wysokiej jakości systemów, co daje okazję na całościowe wyposażenie mieszkania. Meble będą wykonane z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i będą trwałe przez wiele lat.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY