Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowoczesne piece jakie nadają się do użycia w przemyśle a także w laboratoriach

Unowocześniona nagrzewnica indukcyjna IHM jako przykładowy z najważniejszych produktów przedsiębiorstwa Energoel wybierana jest głównie ze względu na wszechstronne właściwości. Wysokoczęstotliwościowe urządzenie dedykowane jest do nagrzewania indukcyjnego, o udostępnionych mocach w zależności od wytypowanego modelu: 3kW, 6kW, 12kW oraz 20kW. Częstotliwość pracy w nagrzewnicy to od pięćdziesięciu do ośmiuset kHz. W tym przypadku także sporo uzależnione jest od ustawień.

Urządzenia wskazanej marki, zaliczające się w skład serii IHM mogą zostać wyposażone w wyjście do sterowania przyciskiem nożnym lub we wbudowany interfejs z wyjściami i wejściami cyfrowymi. Są one dedykowane do pracowania ze sterownikami PLC a także z systemami zaliczanymi do automatyki przemysłowej. Generatory mają niewielkie wymiary, a głowice wzbudników upraszczają montaż w istniejących systemach automatyki, liniach produkcyjnych a także na manipulatorach robotów przemysłowych.

Szczegółowa charakterystyka urządzenia znajduje się pod adresem https://energoel.pl/produkt/nagrzewnica-indukcyjna-seria-ihm/, a jeżeli klient chce się dowiadywać więcej, może też skonsultować się ze sprzedawcami. Przykładowe aplikacje, w jakich można używać nagrzewnicę to: lutowanie indukcyjne, lutowanie węglików a także hartowanie indukcyjne. Dla klientów udostępnione są modele: o mocy 3kW z zasilaniem jednofazowym, o mocy 6kW z zasilaniem trójfazowym, o mocy 12kW z zasilaniem trójfazowym a także o mocy 20kW z zasilaniem trójfazowym. Grzejnictwo indukcyjne to sprawdzona metoda nagrzewania i topienia metalu znajdująca zastosowanie w licznych procesach o przeznaczeniu przemysłowym.

Wykwalifikowani inżynierowie zajmują się wykonywaniem linii technologicznych, w jakich centralnym elementem są nagrzewnice. To one biorą odpowiedzialność za solidność i funkcjonalność urządzeń. Poza przemysłem nagrzewnice można też zastosować w laboratoriach. Opanowana w przedsiębiorstwie energoelektronika umożliwia opracowanie innowacyjnych maszyn, o imponującej sprawności energetycznej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY