Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Oferta firmy BIOS dla przedsiębiorców

Skuteczna dezynsekcja oferowana w BIOS bazuje na tym, że usunięte są owady latające i biegające. Ich obecność w pomieszczeniu może wiązać się z ryzykiem rozpowszechniania schorzeń pośród ludzi oraz zwierząt. Może także pojawić się ryzyko zakażenia żywności. I to dokładnie wówczas dezynsekcja jest wskazana. Na przykład, w przemyśle spożywczym czynność taka jest uregulowana przez rozporządzenia Ministra Zdrowia. BIOS stosuje metody, dostosowując je wprost do wybranych okoliczności. Metody mechaniczne to pułapki jakie wyłapują owady. Techniki fizyczne to ozonowanie oraz metody z zastosowaniem pary.

Zastosowane są również techniki chemiczne, czyli środki likwidujące owady. Techniki biologiczne zastosowane są do innych owadów, utrudniających życie i pracę lub szkodliwych dla kondycji zdrowotnej. Są to: pluskwy, szerszenie, muchy, osy, pchły, karaluchy oraz szkodniki żywności. Po przeprowadzonej interwencji klient otrzymuje gwarancję, zatwierdzoną certyfikatami. Najczęściej wykonywana jest dezynsekcja pluskiew, przy wykorzystaniu specjalistycznego osprzętu, co przynosi pewność, że usługa zostanie zrobiona wzorcowo.

Na dezynsekcję zrobioną przez firmę BIOS zdecydowane są: zakłady produkcji w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki służby zdrowia, sklepy, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty publiczne. Inne dostępne usługi to zwalczanie gryzki psotniki, jakie także realizowane są na wysokim poziomie. Każda dezynsekcja jest wykonana zgodnie z zapisami prawa i na podstawie wyznaczników, jakie zostają zaprezentowane zleceniodawcom z wyprzedzeniem. Zleceniodawcy świetnie wiedzą, w jakim momencie będą mogli powrócić do domu albo do pracy w firmie i nie boją się, że w grafiku cokolwiek mogłoby się zmienić.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY