Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Skuteczne sposoby na to, aby się pozbyć kun z domu

Niejednej osobie kuny będą się kojarzyły z przytulnymi zwierzątkami, jednak rzeczywistość jest zupełnie inna. Spora ilość właścicieli aut musiała zawieść swoje pojazdy do warsztatu ze względu na przegryzione kable, te drapieżniki wyrządzają też dużo szkód na strychach i poddaszach. Bardzo skutecznie tam niszczą izolację, a ich wypłoszenie wcale nie jest taką łatwą sprawą. Sporo osób szuka skutecznego pomysłu na to, jak pozbyć się kuny z poddasza, ale zdecydowana ich większość w dłuższym okresie czasu zawiedzie. Kuna na strychu niezwykle szybko zadomowi się w otoczeniu ludzi, i jeżeli znajdzie jakieś osłonięte od wiatru i suche miejsce, to zakłada tam swoje gniazdo.

Metody takie jak głośne odgłosy, mocno pachnące substancje czy rozrzucona psia sierść z reguły nie zdadzą egzaminu, ponieważ te zwierzęta bardzo szybko się przyzwyczajają. Z uwagi na obowiązujące przepisy nie należy ich także zabijać, z tego też powodu najskuteczniejszym sposobem będzie ich odstraszenie. Można do tego celu na przykład użyć elektroniczne odstraszacze, które obecnie są uważane za najbardziej skuteczne.

Taki odstraszacz na kuny montuje się dookoła budynku, uwzględniając wszystkie miejsca, przez które może się ona dostać do środka. Płynący przez przewody prąd nie powoduje żadnego niebezpieczeństwa, ale jest mocno nieprzyjemny. Kuny przeważnie po paru wejściach rezygnują z danego miejsca i znajdują sobie inne, bardziej dla nich przyjemne. Jeśli więc ktoś ma problemy z tymi zwierzakami, to powinien poszukać jakiejś firmy, która zamontuje mu taki odstraszacz.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY