Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Walory akumulatorów żelowych HAZE

Nowoczesne akumulatory żelowe HAZE udostępnione są w sklepie internetowym akumulatory-zelowe.pl. Jest to sklep należący do oficjalnego importera HAZE w Polsce, czyli do firmy COMSYSTEM. Wyroby od czołowego dostawcy na świecie spełniają oczekiwania wszystkich konsumentów. Kupujący, jacy robią tutaj zakupy mają świadomość, że mają do wyboru produkty klasy premium. Każdy akumulator litowo-jonowy 12v 100ah jest przed oddaniem do użytku precyzyjnie sprawdzany. Są one unowocześnione oraz spełniają wszystkie zasady użytkowania.

Przyznana jest na nie dwunasto miesięczna lub 24 miesięczna gwarancja. Produkcja odbywa się w zgodzie z normą ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004. Mają one znak CE i spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 a także BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Rozmiary akumulatorów zaliczają się do standardowych i z tego względu perfekcyjnie wpasują się w poprzednie miejsce. Można także oczekiwać na składanie zamówienia indywidualnego, o ile szuka się akumulatora do wózka inwalidzkiego lub do skutera.

Bezobsługowe akumulatory przeznaczone są do silników elektrycznych, wózków i skuterów elektrycznych, pojazdów specjalnych, maszyn transportowych i podnoszących, maszyn czyszczących, a także do elektrowni wiatrowych, jachtów i łodzi. Dobrze będzie też kierować uwagę na specjalną serię MARINE GEL, która ma wszystkie właściwości i zalety z serii Electric Vehicle. Ta seria dedykowana jest do pracy na jachtach, łodziach, motorówkach a także na innego rodzaju sprzęcie do pływania. Wszystkie akumulatory z katalogu wliczają się do działających niezawodnie.

Ich elektrolit jest unieruchomiony pod postacią żelu. Dystrybucja w sklepie jest na równi detaliczna, jak i hurtowa. Przy dużych zleceniach można spodziewać się atrakcyjnych promocji. Z tego powodu wszystkie osoby, które są zainteresowane zakupem powinny złożyć zapytanie ofertowe. Akumulatory żelowe do pojazdów elektrycznych zalecane są głównie do pojazdów golfowych, wózków elektrycznych, skuterów elektrycznych, wózków inwalidzkich, pojazdów użytkowych, jak i do pojazdów platformowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY